Szukaj
  • Piotr Rekść

PIERWSZE ZWYCIĘSTWO ?


Już w najbliższą sobotę 14.10.2017r. o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej 8 przy ulicy Jesiennej 8, MOKS ,,Słoneczny Stok’’ Białystok w 3 kolejce Futsal Ekstraklasy spotka się z zespołem MKF Solne Miasto Wieliczka.

Jest to arcyważny pojedynek dla obydwu zespołów, gdyż zarówno zespół z województwa podlaskiego, jak i małopolskiego zajmuje pozycję zagrożoną spadkiem do I ligi. Mimo tego, że za nami dopiero dwie kolejki Futsal Ekstraklasy, jest to odpowiedni moment na to, aby odbudować morale i wywindować się na wyższą lokatę.

Gospodarze najbliższego pojedynku w ostatnim swoim meczu ulegli na wyjeździe jednemu z pretendentów do mistrzowskiego tytułu w tym sezonie – Piastowi Gliwice 0:4, natomiast goście z Wieliczki musieli uznać wyższość AZS-u Uniwersytetu Gdańskiego, z którym przegrali u siebie 4:8. MOKS z jednym zdobytym punktem zajmuje 10 lokatę, a z kolei MKF Wieliczka z zerowym dorobkiem punktowym, plasuje się o jedno oczko niżej – na 11 lokacie.

W Białymstoku zapowiada się więc interesujący pojedynek dwóch sąsiadujących ze sobą drużyn, a mecz ten z pewnością można określić mianem spotkania za ,,sześć punktów”.

Zapraszamy serdecznie na ten pojedynek.

MOKS ,,Słoneczny Stok’’ Białystok – MKF Solne Miasto Wieliczka

Sobota 14.10.2017r.

Godzina 18.00

Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 8 w Białymstoku, ul. Jesienna 8


0 wyświetlenia