Szukaj
  • Piotr Rekść

Czy będzie pierwsze,,domowe’’ zwycięstwo?


Po ostatnim znakomitym występie w Chorzowie zawodnicy i kibice MOKS-u ,,Słoneczny Stok” Białystok z niecierpliwością oczekują na mecz u siebie, w ramach 5 kolejki Futsal Ekstraklasy z Pogonią 04 Szczecin.

,,Słoneczni” w końcu - bo po dwóch kolejkach niemocy - przełamali się, i w 4 kolejce okazale pokonali na wyjeździe 4:0 Clearex Chorzów. Szczecinianie z kolei są w nieszczególnych nastrojach, gdyż już drugi mecz z rzędu przegrywają minimalnie, a mianowicie tylko różnicą jednego gola. Tym razem ze stolicy województwa zachodniopomorskiego komplet punktów wywiozła drużyna AZS UG Gdańsk, wygrywając 4:3.

Pogoń 04 Szczecin to jedyna ekipa, która jeszcze w tym sezonie nie zapunktowała, toteż nastroje w zespole są na pewno podrażnione, i w związku z tym nie będzie to łatwy pojedynek dla ,,Słonecznych’’, ale Futsal Ekstraklasa ma to do siebie, że nie ma w niej łatwych spotkań, a każdy rywal jest niezwykle wymagający. Na uwagę zasługuje fakt, że w końcu wszelkie niezbędne dokumenty, potrzebne na grę w polskiej lidze futsalu otrzymał nowy nabytek klubu – Vitalij Lisnychenko. Zawodnik od początku tego tygodnia trenuje z drużyną, tak więc w niedługim okresie czasu możemy spodziewać się jego debiutu. Być może już w sobotę!

Zapraszamy na to spotkanie, które odbędzie się w Białymstoku, w SP nr 8 przy ul. Jesiennej 8, 28 X 2017r.(sobota) o godzinie 18.00.

Pozostałe mecze 5 kolejki:

27.X. godz. 20.00 Piast Gliwice – Solne Miasto Wieliczka

28.X. godz. 18.00 Gatta Active Zduńska Wola – Clearex Chorzów

29.X. godz.18.00 Rekord Bielsko-Biała – FC Toruń

30.X. godz.19.00 Red Dragons Pniewy – Lex Kancelaria Słomniki

30.X. godz. 20.00 AZS UŚ Katowice – AZS UG Gdańsk


61 wyświetlenia