Szukaj
  • jasiiu

Foods by Ann z Futsal Ekstraklasą!


Foods by Ann, marka Anny Lewandowskiej, rozpoczyna współpracę z Futsal Ekstraklasą! Na jej mocy kluby ekstraklasy otrzymają zestawy energetycznych batonów.

- Podpisanie umowy z firmą rozpoznawalnej osoby i jej coraz bardziej znanymi produktami na rynku w Polsce jest dla futsalu bardzo ważne - mówi prezes Futsal Ekstraklasy, Maciej Karczyński. - Rozmowy zostały zapoczątkowane dzięki Jackowi Palidze, któremu w tym miejscu bardzo, bardzo dziękuję. Negocjacje trwały kilka tygodni, ale od początku była między nami chemia. Czuliśmy potrzebę wsparcia naszych interesów. Łączymy siły i walczymy o swoje miejsce na rynku.

- Nasza firma chętnie wspiera wszelkie inicjatywy związane ze zdrowym i aktywnym trybem życia – mówi Karol Błaszczyk z Foods by Ann. W roku ubiegłym jako partnerzy braliśmy udział w licznych wydarzeniach sportowych i kojarzonych z aktywnym wypoczynkiem. Wspieramy wiele dyscyplin m.in. triathlon, crossfit, fitness, koszykówka, kolarstwo, wyprawy górskie, ekstremalne biegi z przeszkodami, czy chociażby joga. Cieszymy się, że będziemy mogli promować również futsal, który w Polsce jest bardzo licznie uprawiany w szczególności przez amatorów.

Umowa współpracy została zawarta do końca czerwca 2018 roku z możliwością przedłużenia. Dzięki niej cała Futsal Ekstraklasa skorzysta wizerunkowo. A nasi futsaliści będą spożywać energetyczne batony, które stanowią jedną z podstawowych pozycji żywności naturalnej, promowanej przez Panią Annę.


0 wyświetlenia