Szukaj
  • jasiiu

Gramy o awans do Final Four - na żywo w internecie


W środę 14.03.2018r. o godzinie 19:00 w Chojnicach rozpocznie się mecz ćwierćfinału Pucharu Polski w futsalu pomiędzy Red Devils Chojnice i MOKS Słoneczny Stok Białystok. Stawką jest awans do grona 4 najlepszych drużyn w Polsce. Nasz przeciwnik to zdecydowany lider I ligi grupy północnej z dorobkiem 43 punktów ( 14 zwycięstw , 1 remis , 2 porażki). Znakomicie spisuje się w meczach we własnej hali - bilans 8 zwycięstw przy 1 porażce , bramki 57:17.W swoich szeregach ma reprezentanta Polski Sebastiana Wojciechowskiego , który jest aktualnie najskuteczniejszymi zawodnikiem Chojnic - 23 bramki (lider klasyfikacji strzelców I ligi) . Skuteczny jest też Jacek Mączkowski - 20 bramek . Trenerem zespołu jest były selekcjoner reprezentacji Polski Andrzej Bianga.

Największe sukcesy Red Devis to wicemistrzostwo Polski w sezonie 2012/2013 oraz zdobycie Pucharu Polski w sezonie 2015/2016.

Dla MOKS awans do ćwierćfinału Pucharu Polski jest jak dotąd największym sukcesem w historii klubu. Liczymy jednak na zwycięstwo w Chojnicach naszych chłopaków i dopisanie do kart historii kolejnego sukcesu.

Mecz będzie można obejrzeć w internecie - link https://www.youtube.com/c/LigaTV/live


0 wyświetlenia