Szukaj
  • jasiiu

Z tenisowych aren


W ostatnich dwóch tygodniach wiele się działo na tenisowych stołach z udziałem naszych zawodników. W rozegranych w Dobrzyniewie Dużym Mistrzostwach województwa młodzików i kadetów zdobyliśmy 4 brązowe medale. W grze podwójnej kadetów Szymon Kiss i Norbert Dominkiewicz , w grze mieszanej Szymon Kiss ( w parze z Gabrielą Konopka _ KS Galaxy Białystok) oraz drużyna. Czwarty brąz wywalczył w grze podwójnej młodzików Jakub Dubieniecki ( w parze z Michałem Jurczukiem _ATS Białystok).

W turnieju drużynowym młodzików nasz zespół w składze Krystian Kuźma . Jakub Dubieniecki , Mateusz Rybaczuk zajął 5 miejsce.

Wyniki naszych zawodników w grach pojedynczych:

5 miejsce - Szymon Kiss - kadet

7 miejsce - Norbert Dominkiewicz - kadet

9 miejsce - Krystian Kuźma - młodzik

13 miejsce - Jakub Dubieniecki - młodzik

17 miejsce - Mateusz Rybaczuk - żak

W II lidze tenisa stołowego nasz zespół odniósł dwa zwycięstwa 9:1 z UKS Białobrzegi i 7:3 z KTS Wysokie Mazowiecki.

W Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim zakwalifikowaliśmy się do finału w którym

zagramy z UKS Dojlidy Białystok

zagramy z


21 wyświetlenia