Szukaj
  • jasiiu

Futsaliści rozpoczęli przygotowania


W poniedziałek 30.07.18r. futsliści MOKS Słoneczny Stok rozpoczęli przygotowania do sezonu 2018/2019. Przez pierwsze 2 tygodnie skupią się oni na przygotowaniu fizycznym poprzez udział w zajęciach z crossfitu ( 3 razy w tygodniu plus odnowa biologiczna) oraz jeden trening na hali. Po tym okresie zwiększamy udział treningów na hali , doskonaląc elementy techniczne i taktyczne.

Urozmaiceniem treningów będą sparingi. Pierwszy z nich zagramy w Warszawie 18 sierpnia z AZS UW . Dalej zaplanowane są sparingi z białostockim Heliosem 25 i 28 sierpnia. W dniach 1-2.09.2018r. weźmiemy udział w turnieju międzynarodowym BIALYSTOK CUP w który zagramy z Amatarem Brześć(Białoruś) , Constractem Lubawa i Heliosem Białystok.

Na tydzień przed inauguracją ligi 9 września zagramy mecz o Super Puchar Polski w futsalu w Bełchatowie z aktualnym mistrzem Polski Rekordem Bielsko-Biała.

Z tym samym zespołem 15 września w Bielsku Biała.zainaugurujemy rozgrywki Ekstraklasy Futsalu .

Kadra zespołu w porównaniu z rokiem ubiegłym zmieni się niewiele. Z drużyny odszedł Krystian Dawidziuk do Hetmana Białystok). Z zespołem trenuje nowy zawodnik Kamil Wojtkielewicz ( wcześniej przez wiele sezonów występował w II i III ligowych drużynach województwa podlaskiego). W przyszłym tygodniu przyjeżdża do Białegostoku na testy zawodnik z Ukrainy. Rozmawiamy z jeszcze jednym zawodnikiem z naszego województwa , a o efektach tych rozmów poinformujemy. Po kontuzji do zespołu wraca Mateusz Łukasiewicz.

Trenerem nadal pozostaje Adrian Citko.


0 wyświetlenia