Szukaj
  • jasiiu

Emocji nie zabrakło

Chcesz przeżyć dreszczyk emocji ? Zapraszamy na spotkania futsalistów MOKS - u .Oni wiedzą jak ich dostarczyć. Nie inaczej było w niedzielne popołudnie , kiedy to nasz zespół zmierzył się z ostatnia w ligowej tabeli Pogonią 04 Szczecin. Suchy wynik 8:4 wskazywałby na pewną i bezproblemową wygraną MOKS. Ale tak nie było.

Do przerwy prowadziliśmy 2:1 po golach Patryka Gondka i Mateusza Lisowskiego a portowcy kontaktową bramkę zdobyli na 16 sekund przed gwizdkiem sędziego na przerwę.

Ale prawdziwe emocje zaczęły się w drugiej połowie. Najpierw Pogoń strzela bramkę i jest remis 2:2, na co Słoneczni odpowiadają dwoma trafieniami i prowadzą 4:2. Goście jednak nie poddali się i walcząc z determinacją ponownie doprowadzają w 38 minucie do remisu 4:4. Na początku 39 minuty M.Lisowski wykorzystuje przedłużony rzut karny i jest 5:4 .Po tym golu portowcy rzucili wszystko na jedną kartę grając z lotnym bramkarzem. Ryzyko to nie przyniosło im spodziewanego efektu , a Słoneczni w ostatniej minucie strzeli aż 3 bramki , kończąc efektownie to niesamowite spotkanie.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Pogoń '04 Szczecin 8:4 (2:1)

1:0 Patryk Gondek 4:14 2:0 Mateusz Lisowski 15:21 2:1 Mateusz Jakubiak 19:44 2:2 Mateusz Gepert 26:25 3:2 Mateusz Lisowski 31:14 4:2 Michał Osypiuk 35:26 4:3 Mateusz Gepert 36:26 4:4 Daniel Maćkiewicz 37:24 5:4 Mateusz Lisowski 38:03 6:4 Michał Osypiuk 39:11 7:4 Marcin Firańczyk 39:37 8:4 Patryk Gondek 40:00