Szukaj
  • jasiiu

Niestety , kolejna porażka


W 25. kolejce Futsal Ekstraklasy futsaliści nie zdołali uniknąć kolejnej porażki. Tym razem przegraliśmy na wyjeździe z ekipą Red Dragons Pniewy 3:7 (0:2).

Od pierwszego do ostatniego gwizdka zarysowała się przewaga miejscowych , którzy już w 3 minucie objęli prowadzenie za sprawą Mateusza Kosteckiego. 5 minut później ten sam zawodnik podwyższa wynik na 2:0. Wynik ten utrzymał się do końca I połowy choć nasz zespół miał swoje szanse na strzelenie gola , ale w bramce gospodarzy bardzo dobrze spisywał się Jakub Budych.

Nasze nadzieje na lepszy rezultat odżyły na początku drugiej połowy , kiedy to do bramki gospodarzy trafił Mateusz Lisowski. Słoneczni przeprowadzili kilka niezłych akcji , jednak bez efektu bramkowego. Nam nie udało się strzelić gola a sztuka ta powiodła się Czerwonym Smokom i to dwukrotnie. Końcówka meczu przyniosła jeszcze 4 gole. My traciliśmy je ryzykując grę z lotnym bramkarzem.

Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok 7:3 (2:0) Bramki: Mateusz Kostecki 3, 8, 36, Patryk Hoły 27, Adrian Skrzypek 32, Roman Wachuła 38, Adam Wachoński 38 - Mateusz Lisowski 22, 40, Marcin Firańczyk 37


8 wyświetlenia