Szukaj
  • jasiiu

I znów beniaminek na drodze


W 9. kolejce rozgrywek Futsal Ekstraklasy, już w najbliższą niedzielę, zawodnicy MOKS Słoneczny Stok Białystok wyjadą do Leszna by tam zmierzyć się z debiutującym w najwyższej klasie rozgrywkowej zespołem GI Malepszy Futsal Leszno.

Zespół z Leszna to drugi obok Constractu Lubawa beniaminek, który dobrze radzi sobie w Futsal Ekstraklasie. Obecnie zajmują ósme miejsce w tabeli tuż za zespołem z Białegostoku. Mają podobnie jak MOKS 10 punktów ale gorszy bilans bramkowy. Co prawda zdobyli więcej bramek, ale jednocześnie o wiele więcej stracili (bilans 23:30) w porównaniu do podopiecznych Adriana Citko (bilans 17:18). Wygrali dotąd trzy mecze, jeden zremisowali i cztery razy schodzili z parkietu pokonani. Najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu z Leszna jest obecnie Piotr Pietruszko, który ma na swoim koncie pięć trafień.

W poprzedniej kolejce zespół MOKSu zremisował z Red Devils Chojnice, a podopieczni Tomasza Trznadela ulegli Constractowi Lubawa 0:4 i tym razem we własnej hali będą chcieli na pewno zapunktować. Początek meczu o godzinie 17.00.

Link do transmisji: https://cutt.ly/5eS5A6P


31 wyświetlenia