Porażka szczypiornistów

13 Nov 2017

Po prawie miesięcznej przerwie szczypiorniści wznowili rozgrywki w III lidze. Niestety ale ta przerwa niezbyt dobrze wpłynęła na nasz zespół , który w meczu 4 kolejki uległ we własnej hali Orlętom Zwoleń 27:35 (12:18)

Mecz rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem , ponieważ sędziowie wyznaczeni na ten mecz nie przybyli i trzeba było awaryjnie "ściągnąć" sędziów miejscowych.Sędzie stanęli na wysokości zadania ,czego niestety nie można powiedzieć o naszej drużynie . Fatalny początek meczu - słupki , poprzeczki , słaba gra w obronie spowodował że  już w 10 minucie przegrywaliśmy 1:7 . Sześciobramkowa przewaga utrzymywała się do końca I połowy (18:12).

Druga część spotkania nie zmieniła obrazu gry. Lekką przewagę mieli goście i to oni ostatecznie wygrali całe spotkanie 35:27.

MOKS Słoneczny Stok - Orleta Zwoleń - 27:35 (12:18)

MOKS: Beczko, Szymanowski – Borsuk 4, Pietraszewski 2, Dziekoński 6, Dworakowski 2, Gołembicki 3, Borkowski 7, Szczepański 1 , Mróz 2, Radziszewski, Morozewicz.

Następny mecz 5 kolejki odbędzie się 19.11.17 o godz. 13  w SP nr 8 ul. Jesienna 8 .Naszym przeciwnikiem będzie  UKS Olimpia Biała Podlaska.