Drugie zwycięstwo szczypiornistów

20 Nov 2017

Cenne zwycięstwo zanotowali piłkarze ręczni MOKS Słoneczny Stok pokonując u siebie UKS Olimpię Biała Podlaska 30:29 (18:15)

Pierwsza odsłona meczu miała wyrównany przebieg. Do 22. minuty oba zespoły rywalizowały „bramka za bramkę”. Pod koniec pierwszej części gry kilka szybkich kontr w wykonaniu „Słonecznych”  pozwoliło na uzyskanie nieznacznej przewagi 18:15.

Druga odsłona miała podobny przebieg. W 54 minucie nasi zawodnicy prowadzili 29:25 i wydawało się że nic już nie jest w stanie odebrać naszym zwycięstwa.Kontuzja podstawowego rozgrywającego Ernesta Dziekońskiego w końcówce meczu wprowadziła trochę nerwowości w grze, jednak nasi zawodnicy nie dali sobie wyrwać zwycięstwa i ostatecznie mecz zakończył się jednobramkową wygraną piłkarzy MOKS-u 20:29 (18:15).

W ostatniej kolejce I rundy rozgrywek (1/2 grudzień) MOKS zmierzy się na wyjeździe w Łodzi z miejscową Anilana Łódź.