Porażka szczypiornistów

5 Dec 2017

Niepowiedzeniem zakończył się mecz wyjazdowy naszych III ligowych szczypiornistów  do Łodzi .Przegrali oni po wyrównanym meczu z miejscową Anilaną  29:32 (15:17). Mimo, iż do Łodzi pojechaliśmy w okrojonym składzie bez kilku kluczowych zawodników (kontuzje!) to tanio skóry nie sprzedaliśmy. Przez cały mecz trwała wyrównana walka a wynik oscylował w okolicach remisu. Jedn a bramką prowadziła raz jedna drużyna raz druga. Mecz rozstrzygnął się po myśli gospodarzy w ostatnich 2 minutach .W 58 minucie gospodarze po kontrze wyszli na prowadzenie 30:28 , w chwilę potem nasz zespół został ukarany podwójną karą dwuminutową co w praktyce oznaczało koniec marzeń o zwycięstwie.

Był to ostatni mecz naszego zespołu w I rundzie. Zanotowaliśmy 2 zwycięstwa przy 4 porażkach , co plasuje nas aktualnie na 5 miejscu.

Runda rewanżowa rozpocznie się prawdopodobnie na przełomie stycznia i lutego 2018r.

ANILANA ŁÓDŹ - MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK - 32:29 (17:15)

MOKS: Szymanowski, Beczko – Borsuk 6, Pietraszewski 3, Gołembicki 6, Borkowski 9, Ostrowski 1, Mróz 4, Czaczkowski, Morozewicz.