Szczypiorniści wygrywają

7 Mar 2018

W meczu 9 kolejki III ligi szczypiorniści MOKS Słoneczny Stok Białystok  pewnie wygrali z MKS Pogoń Siedlce  33:22 (15:12).

Od początku spotkania toczyła się bardzo wyrównana gra. Po dziesięciu minutach był remis 4:4. W kolejnym fragmencie meczu przewagę zaczęli wypracowywać sobie gospodarze. Na przerwę białostoczanie zeszli z trzema bramkami zaliczki, prowadząc 15:12. W drugiej części Słoneczny Stok systematycznie powiększał swoją przewagę. Goście próbowali nawiązać równorzędną walkę, ale przy bardzo skutecznej grze gospodarzy w obronie nie było to możliwe. Ostatecznie Słoneczni triumfowali 33:22.

MOKS Słoneczny Stok Białystok – Pogoń Siedlce 33:22 (15:12)

MOKS Słoneczny Stok:  Szymanowski, Prus  –  Borsuk 6, Pietraszewski 6, Gołembicki 1, Dąbrowski 1, Szczepański 3, Borkowski 3, Mróz 10, Ostrowski 2, Morozewicz 1.