Tylko remis

11 Mar 2018

Po raz kolejny nie udało się wygrać futsalistom we własnej hali.Tym razem zremisowali oni 3:3  z AZS UŚ Katowice. Mimo optycznej przewagi Słonecznych  w I połowie , to goście schodzili na przerwę z przewaga 1 bramki. Po przerwie nastąpił okres skuteczniejszej gry z naszej strony, co przyniosło efekt w postaci strzelenia trzech bramek. Prowadzenie 3:1 jednak nie wystarczyło do zapewnienia zwycięstwa . Brak koncentracji i błędy w końcówce meczu sprawiły ,iż katowiczanie zdołali wyrównać.

Jakieś fatum chyba wisi nad naszym zespołem w meczach w Białymstoku . We własnej hali w tym sezonie zanotowali oni jak na razie 1 zwycięstwo przy 4 remisach. Zdecydowanie lepiej idzie im na wyjazdach , gdzie odnieśli już 5 zwycięstw. Szansa na odczarowanie własnej hali będzie już za tydzień w meczu z Pniewami.

MOKS Słoneczny Stok Białystok – AZS UŚ Katowice 3:3 (0:1)

Bramki: Citko (25), Firańczyk (27), Lisowski (35) – Wojtyna 2 (10, 35), Jasiński (39)