Futsaliści zostają w elicie

21 May 2018

Ekstraklasa futsalu zostaje w Białymstoku. Na jedna kolejkę  przed zakończeniem rozgrywek futsaliści MOKS zapewnili sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywek. Stało się to dzięki wysokiemu zwycięstwu 7:1 w Wieliczce z miejscowym MKF Solne Miasto.

Słoneczni rozpoczęli mecz w Wieliczce z wysokiego C , bowiem już w 26 sekundzie meczu prowadzili 1:0 po strzale Pawła Aleksandrowicza. Do przerwy jeszcze 3 razy piłka wpadała do bramki gospodarzy po strzałach M.Firańczyka , V.Lisniczenki i D.Grabowskiego. W II połowie nasi w dalszym ciągu byli skoncentrowani i zmotywowani , co przyniosło efekt w postaci kolejnych 3 bramek.

Na gorąco trzeba pozytywnie ocenić występ naszego beniaminka w Ekstraklasie. Główny cel - utrzymanie w lidze został osiągnięty.