Superpuchar nie dla nas

9 Sep 2018

W sobotę 8.09.18r. Słoneczni w meczu o Superpuchar Polski w futsalu uległ w Bełchatowie 4:10 (0:4) Rekordowi Bielsko-Biała.  Mecz od początku nie ułożył się po myśli naszego zespołu.  Wprawdzie w ciągu pierwszych 2 minut  mieliśmy dwie znakomite  okazje na objęcie prowadzenia ale Mateusz Lisowski i Witalij Lisniczenko nie trafili do bramki rywala. Potem do głosu doszli bielszczanie i nie pozostawili złudzeń kto może być zwycięzcą tego pojedynku. Do przerwy  straciliśmy 4  bramki , po przerwie 6. Dopiero w końcówce spotkania udało się naszym zawodnikom strzelić 3 gole  co pozwoliło na zmniejszenie rozmiarów porażki.

Rekord był zespołem lepszym od nas w każdym elemencie gry.  Inna sprawa ,że Słoneczni w spotkaniu tym rozdawali hojnie prezenty przez co stracili  co najmniej 4 gole.

MOKS Słoneczny Stok Białystok – Rekord Bielsko-Biała 4:10 (0:4)

0:1 Budniak (3. min.)

0:2 Janovsky (7. min.)

0:3 Citko (8. min., samobójczy)

0:4 Budniak (20. min.)

0:5 Marek (24. min.)

0:6 Marek (24. min.)

1:6 Babynin (26. min.)