MOKS ZWYCIĘŻA !

14 Oct 2018

Mamy pierwsze zwycięstwo w sezonie 18/19! Futsaliści MOKS Słoneczny Stok nie zwiedli i pewnie pokonali Red Devils Chojnice 3:1 (2:1)
Bramki dla naszego zespołu zdobyli Marcin Firańczyk (2:09), Vitalii Lisnychenko (19:01) i tuż przed końcem meczu Mateusz Lisowski (39:54). Honorowe trafienie dla zespołu z Chojnic zaliczył Przemysław Laskowski (10:51), choć trzeba zaznaczyć, że ta bramka padła w dość kontrowersyjnych okolicznościach. Chwilę wcześniej faulowany był Adrian Citko. Sędzia jednak nie odgwizdał przewinienia i chojniczanie ruszyli z akcją, która przyniosła im wyrównującą bramkę. Na szczęście potem trafiali już wyłącznie białostoczanie. Ostatnie dwie minuty drugiej połowy minuty goście grali w osłabieniu po tym jak czerwoną drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną zobaczył Andrii Burdiuh.

MOKS Słoneczny Stok Białystok – Red Devils Chojnice 3:1 (2:1)
Bramki: Firańczyk (3), Lisnychenko (20), Lisowski (40) – Laskowski (11)