Porażka z wiceliderem

25 Feb 2019

Nie udał się wyjazd naszym futsalistom do Jelcza-Laskowice .W meczu 18 kolejki Futsal Ekstraklasy przegrali  oni 0:5 z KS Acana.  Mecz od początku przebiegał pod dyktando gospodarzy. Już w 4. minucie do siatki Słonecznych  trafił Szwajcar Elia Walty, po czym jeszcze w pierwszej połowie na 2:0 podwyższył inny zagraniczny zawodnik - Brazylijczyk Henry Hatakeyama. Po zmianie stron obraz spotkania mocno się nie zmienił. Podlasianie wprawdzie próbowali sforsować defensywę przeciwników, ale piłkę w bramce potrafili zmieścić jedynie rywale. Efekt? Kolejne 3 gole i wynik 5:0 dla Orła, który po tym triumfie wciąż będzie okupować pozycję wicelidera.

Porażka oddala nas od miejsc oznaczający grę w grupie mistrzowskiej. Aktualnie zajmujemy 9 miejsce ze stratą 3 punktów do 6 lokaty.

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Słoneczny Stok Białystok 5:0 (2:0)
Bramki: Elia Walty 4, 25, Henry Hatakeyama 16, Sebastian Wojciechowski 23, 40