Zwycięstwo z Chojnicami

20 May 2019

Ostatni mecz Słonecznych we własnej hali kończymy zwycięstwem nad Red Devils Chojnice 6:3 (4:1). Bramki dla nas strzelali Damian Grabowski -2 , Michał Osypiuk - 1 Piotr Skiepko - 1 Marcin Firańczyk -1 Vitalij Lisniczenko-1.

Pierwsza połowa spotkania to zdecydowana przewaga naszego zespołu. Składne akcje , dużo strzałów i co najważniejsze dobra skuteczność doprowadziły do zdobycia 4 bramek , na które goście odpowiedzieli jednym trafieniem. W drugiej odsłonie gra się wyrównała. Lepiej zagrali goście a my zaczęliśmy popełniać błędy w obronie. Mimo tego utrzymaliśmy przewagę z pierwszej połowy.

Na uwagę w naszej ekipie zasługuje dobra postawa bramkarzy - debiutantów w ekstraklasie 18 letniego Szymona Danilewicza i 17 letniego Dawida Tura. Czy z tej mąki będzie chleb ? Mamy nadzieje że tak.

Swoją pierwszą bramkę w ekstraklasie zaliczył też Piotr Skiepko.

MOKS Słoneczny Stok Białystok – Red Devils Chojnice 6:3

Bramki: Grabowski (2), Osypiuk, Lisnychenko, Firańczyk, Skiepko – Kąkol (2), Laskowski